Tajuplná a léčivá síla vody

Člověk a příroda / Nakladatelství » Fontána / Zdraví / Autoři » Viktor Schauberger / Na pomezí vědy / Voda / Dostupnost: 1-6 dnů

cena:378,-
dostupnost: 1-6 dnů
Povaha vody jako bytosti / Příprava uzdravující vody

Viktor Schauberger - Tajuplná a léčivá síla vody Dnes téměř neexistuje žádná kniha k tématu vody, v níž by nebyl citován Viktor Schauberger (1885-1958), tento legendami opředený pionýr výzkumu vody. Jeho vlastní spisy byly však až dosud k dispozici jen útržkovitě. Předkládaná kniha zaplňuje tuto mezeru.

Z nesčetného množství článků, statí a dopisů Viktora Schaubergera jsme vybrali ty nejdůležitější texty na téma vody; jsou uvedeny v původním znění a doplněny komentářem.

Tématicky seřazeny, odkrývají se zde prožitky a zkušenosti vizionářského nadšence přírodovědy. Ve svých spisech odkrývá do slova a do písmene úplně nový obraz pralátky vody a tím pokládá základní kámen moderního výzkumu vody - a v neposlední řadě i díky odbočkám ve svém výzkumu, kdy se zabýval zcela praktickými aspekty, jako například bonitou půdy a kvalitou vody, vlivem teploty na tekutost vody, různými přístroji k oživování vody a k přeměně mořské vody ve vodu sladkou.

Nakonec však jde především o to, abychom opět začali vnímat vodu jako to, čím je pro nás lidi, pro přírodu a pro celou planetu Zemi, zdrojem veškerého života a základem našeho bytí.

Moderní kulturní člověk dnes pije především špatnou vodu a proto si již vesměs pitnou vodu odvykl pít úplně, čímž způsobuje svému tělu obrovské škody.

462 stran, vazba pevná, formát: 210x155 mm, vydáno 2007

Související kniha: Olof Alexandersson - Živá voda