365 receptů pro duši

Nakladatelství » Pragma / Zdraví / Autoři » Bernie S. Siegel / Šťastný život / Dostupnost: 1-6 dnů

cena:198,-
dostupnost: 1-6 dnů
Poselství, Inspirace, Naděje a Láska

Bernie S. Siegel - 365 receptů pro duši Doktor Bernie Siegel píše s humornou, zemitou moudrostí, která zlepšila život mnoha čtenářů. V knize 365 receptů pro duši nás zve, abychom si přečetli jeho nejsnadněji pochopitelné dílo ze všech, denní dávky inspirace a humoru, které nám laskavě a radostně pomáhají používat klidnější, krásnější a plně uspokojující život. Kniha je každodenním průvodcem, sbírkou životních zkušeností a znalostí autora, které získal při práci s pacienty, jimž byla diagnostikována život ohrožující nebo sil zbavující nemoc. Uváděné recepty jsou malá zrnka moudrosti předkládaná přístupným způsobem, který snadno zapadá do našeho života.
Ohlasy na knihu:

"Bernie Siegel podává duchovní lék, který je pro vás dobrý a také příjemný! Vřele doporučuji tyto denní dávky věčné moudrosti." (Marianne Williamson)

"Duchovní medicína dr. Siegela je podávána v dokonalých dávkách, aby vás pozvedla, inspirovala, osvítila a uzdravila. Bernieho moudrost a láska ve mně jako vždy vyvolávají příjemné pocity, vlastně bych měl použít slovo nadšení. Kupte si krabici tohoto léku v knize a dávejte ji každému, koho máte rádi." (Joan Borysenko)
384 stran, vazba brožovaná, formát: 210x140 mm, vydáno 2010