Návrat domů k Bohu

Nakladatelství » BETA / Posmrtná existence / Autoři » Neale D. Walsch

nedostupné
titul je vyprodaný
... v životě, jenž nikdy nekončí / Úžasné poselství lásky v posledním hovoru s Bohem

Neale Donald Walsch - Návrat domů k Bohu V posledním svazku Hovorů s Bohem předkládá autor otázky, které si klade každý člověk, a nabízí odpovědi, na něž čtenáři dlouho čekali.

Nic nevzbuzuje zájem lidstva tolik a nic není tak tajuplné jako smrt. V čem vlastně spočívá náš život a co se s námi stane, až zemřeme? Shledáme se s blízkými, kteří tento svět opustili před námi? Uvítá nás Bůh ve svém království? Nastane Soudný den? Bude pro nás nebeská brána otevřená? Budeme vůbec vnímat, co se s námi po smrti děje? Prostřednictvím svého hlubokomyslného a osobního rozhovoru s Bohem popisuje Neale Donald Walsch proces přechodu z tohoto světa do Božího království. Nabízí naději, útěchu a překvapivé prozření.

"Začínáme ničit všechno, co jsme během dlouhého procesu vlastní evoluce vytvořili. Ale kostky ještě nejsou vrženy a naše budoucnost není nikterak daná... Odedávna jsem cítil, že řešení nejpalčivějších problémů leží přímo před námi a že je najdeme tím, že jednoduše přehodnotíme své předpoklady o světě, v němž žijeme. Dnes, na konci desetiletého rozhovoru s Bohem, si tím jsem jistý. Ale vím tohle: Změnit úhel pohledu, kterým lidstvo nahlíží na život, není nic, co by se dalo provést snadno, a není to nic, co by člověk mohl udělat sám. Bude k tomu zapotřebí spojených sil všech lidí, kteří cítí zodpovědnost a chtějí vytvořit nový svět. Sami v tuhle chvíli víte, jestli mezi ně patříte..."

312 stran, vazba vázaná, formát: 210x140 mm, vydáno 2011