Pět Tibeťanů v praxi

Nakladatelství » Fontána / Pět Tibeťanů / Zdraví / Autoři » Gisela Teschke

cena:198,-
dostupnost: 1-6 dnů
Pět cviků - jednoduchá cesta k pramenům života...

Gisela Leonie Teschke - Pět Tibeťanů v praxi Pět Tibeťanů nás činí zdatnými uvnitř i navenek. Vedou k novému, hlubšímu a uvědomělému prožívání naší tělesné reality a to mění náš život. Zakoušíme víc pohody, jsme zdravější a máme větší radost ze života.

Pět cviků je víc než jen tělesné cvičení. Harmonizují a oživují tělo i ducha. Pokud jednou pochopíte podstatu tohoto cvičení, stanou se pro vás něčím víc, než jen fitness. Při vytrvalém provádění se ve vás rozhostí pokoj, po kterém jste možná už dlouho marně toužili. Stále a stále budete pociťovat, v čem spočívá tajemství síly tohoto pokoje. Povšimněte si, že cvičení mohou pomoci ke zklidnění ducha. Starosti, negativní myšlenky a strach ustoupí do pozadí. Aby se toho dosáhlo, je nutno se oprostit od všech každodenních záležitostí, které nás obklopují.

Pro mnoho lidí, kteří začali cvičit, to byl začátek uvědomělého přístupu k životu, který s sebou přinesl změny a obnovení. I já jsem se otevřela všeobjímající a univerzální energii. Tím se změnilo mnohé. Od té doby cítím spojení s tokem života.

Pro mnohé je důležitý rychlý úspěch. Když se výsledky nedostaví vzápětí, zájem opadne. Nadchnou se pro něco jiného. Cesta ale začíná prvním krokem. Nevzdávejte se tak záhy. Když se rozhodnete pro Pět Tibeťanů, nechte jim čas, abyste mohli spatřit jejich tajemství. Nejde o výkony. Jak kdosi moudrý poznamenal: sama cesta je cílem. Nenuťte se tedy, nesnažte se tlačit. Cvičení by mělo být zábavou.

Pět cviků má, navzdory jejich zdánlivě jednoduchosti, všezahrnující celostní působení, které se nedá podcenit - na každou buňku těla, na každou šlachu, kost, orgán.

- Pozdvihuje ducha a duši propůjčují křídla.
- Otevírá a osvobozují srdce.
- Jsou prostředkem, kterým dosahujeme pramene našeho života.
- Přeji vám, aby vám tato kniha svými radami pomohla k tomu, abyste nalezli svou vlastní Cestu.
Obsah

Úvod
Kapitola 1: Pět Tibeťanů přináší mládí
Kapitola 2. Co je to vlastně krása?
Kapitola 3: Být ženou
Kapitola 4: Kůže - zrcadlo duše
Kapitola 5: Co je to kosmetika a jak vlastně působí?
Kapitola 6: Cítit se dobře
Kapitola 7: Vědomí těla a dechu
Kapitola 8: Zdraví a krása do vysokého věku
Kapitola 9. Síla myšlenky, meditace, afirmace, rituál
Kapitola 10: Živá krása
196 stran, vazba brožovaná, formát: 215x130 mm, vydáno 2009