Diagnostika karmy 7

Karma / Zdraví / Autoři » S. N. Lazarev / Šťastný život / Dostupnost: 1-6 dnů

cena:269,-
dostupnost: 1-6 dnů
Překonání citového štěstí

S. N. Lazarev - Diagnostika karmy 7 Pokračovaní výkladu autora o překonání strachu z budoucnosti, stárnuti, smrti. O tom, kdo jsme a co je smyslem našeho života.

Ukázka:

Uběhlo dva tisíce let a my si teprve teď začínáme uvědomovat, co je řečeno v Bibli. A často před námi naše přízemnost skrývá veliké zašifrované pravdy. Nedávno, při pozorování duší mrtvých, jsem začal chápat, co je ráj a peklo. Duše po smrti pomalu odlupuje struktury, spojené se životem, a za 40 dní začíná pronikat do vrstev záhrobního světa. V něm duše pobude nějakou dobu a potom se transformuje a přechází do jiných světů. Čím více je lásky, tím rozsáhlejší je cyklus procházení po jiných světech. Čas je tam stlačen, je vidět budoucnost. Čím větším množstvím jiných světů duše prochází, tím větší možnosti a schopnosti má člověk po narození.

Mnohokrát jsem viděl duši, zatíženou černými skvrnami nenávisti, nechutí žít, která nemůže vstoupit do jiných světů. V souladu s tím při následném narození člověka dojde k určitému omezení schopností, k problémům v osudu a se zdravím. Duše sebevrahů, lidí, kteří se prohřešili vůči lásce, často po smrti nemohou proniknout do vrstvy záhrobního světa. A samozřejmě, že při následujícím narození budou možnosti takového člověka zúženy na doraz. Ráj - to je možnost naší duše harmonicky se rozvíjet po smrti při vzájemném působení se všemi strukturami Vesmíru.

Obvyklé představy o pekle a ráji se neomezují na Božské, ale na lidské hodnoty. Ráj - to je úplné splnění všech přání, blahobytný a stabilní život. Peklo - to je úplné zhroucení všech přání a neustálé ponižování života. A jaké jsou nejsilnější způsoby ponižování života? Rozžhavená pánvička, vařící kotel. Mimochodem, uběhla nějaká doba, a já jsem pochopil, že název amorfní čas je nevhodný, protože vektory času v něm neproudí chaoticky do různých stran, ale dvěma vrstvami, které jsou navzájem protikladné. Ale název amorfní čas jsem již zachoval kvůli pohodlí při práci. Přesně tak jsem dříve všem v duchu říkal: "Miluji tě." Potom jsem pochopil, že je především potřeba milovat v člověku Božské, a začal jsem říkat: "Miluji v tobě Boha." Uběhl nějaký čas a já začal opět říkat: "Miluji tě,“ maje tím na mysli, že hlavně miluji věčné a Božské v druhém člověku i v sobě. Nevyřešil jsem problém stárnutí, ale zato se mé představy o čase prohloubily, stejně jako chápání světa a jeho základů. A pokud chceme pochopit svět, od kterého se odrážíme, abychom se dostali výš a výš, dříve či později na nějakém bodu uvízneme. Ale když půjdeme za láskou, může nás vynést do jakýchkoliv výšin porozumění, zobecnění a poznání všeho živého.

256 stran, vazba brožovaná, formát: 200x130 mm, vydáno 2011