Diagnostika karmy 8

Karma / Zdraví / Autoři » S. N. Lazarev / Šťastný život / Dostupnost: 1-6 dnů

cena:269,-
dostupnost: 1-6 dnů
Dialog se čtenáři

S. N. Lazarev - Diagnostika karmy 8 Pokračování 5. dílu, odpovědi na často se opakujicí otázky. Výklad zákonitostí vytvářejících karmu.

Ukázka:

Nedávno jsem poskytoval konzultace jednomu muži s arytmií srdce, které se až téměř zastavovalo. Příčina spočívala v milované ženě. První otázka, kterou jsem jí položil: "Bojíte se, že ho ztratíte?“ - "Ano, neustále se bojím, že ode mě odejde," - odpověděla. - "Pochopte, že tím ho zabíjíte. Pochopte, že Vaše vůle tady nic neznamená. Jestliže je Vám shora souzeno, že se rozvedete, nic s tím nenaděláte a Váš strach je k ničemu. Pokud je mu souzeno být s Vámi, nikam od Vás neodejde. Ale když se Vaše láska začíná měnit v očekávání a závislost a způsobuje strach a sklíčenost, pak toto, věřte mi, je nejhorší varianta udržení milovaného člověka."

Způsobů zříkání se lásky je mnoho. Láska je vždy spojena s očistnou bolestí. A pokud nechceme přijmout bolest a snažíme se utéct od milovaného člověka, vyprovokujeme jeho i sebe k rozchodu, znehodnocujeme a diskreditujeme svůj cit, snažíme se ho ovládat, pak pro záchranu své duše musíme přijít o všechno, kvůli čemu odmítáme lásku k Bohu. Přijmout Boží vůli, podřídit se lásce, zachovat lásku v okamžiku ztráty všeho lidského, žít tímto citem, neustále k němu směřovat, jsou hlavní pravidla zdraví i přežití.

200 stran, vazba brožovaná, formát: 200x130 mm, vydáno 2011