Co nesmíte vědět!

Konspirace / Nakladatelství » ANCH BOOKS / Společnost / Záhady novodobých dějin / Autoři » Michael Morris / Dostupnost: 1-6 dnů

cena:389,-
dostupnost: 1-6 dnů
Celý západní svět patří jen několika rodinám a nyní chtějí zbytek

Michael Morris - Co nesmíte vědět! Šokující detaily ďábelských úmyslů, při jejichž čtení vám ztuhne krev v žilách. Ano, podtitulek už to prozradil: velká část lidstva má být kvůli tomuto záměru obětována: miliardy nic netušících lidí, kteří nikomu nic neudělali, musí zmizet! Autor v této publikaci vám prozradí jak a proč. Dozvíte se jména těch, jež stojí v pozadí a ukáže vám také, co můžeme společně udělat, abychom tento šílený projekt překazili.

Autor v knize vysvětluje neobyčejně jednoduchým a srozumitelným stylem fungování banovního a finančního systému, jak a proč vzniká inflace a jak se jí dá zabránit. Kromě toho píše jmenovitě o lidech v pozadí, kteří řídí náš svět.

PENÍZE VLÁDNOU SVĚTU! KDO VŠAK VLÁDNE PENĚZŮM?

Malá skupinka privátních bankéřů vládne ze zákulisí světu. Ovládají nejen FED nebo ECB ale i nadstátní organizace UNO, Světovou banku, Mezinárodní měnový fond anebo BIZ. Manipulují ceny zlata i stříbra, naprogramovali krizi nemovitostí i bankovního sektoru a cíleně řídí svět na pokraj propasti. Již staletým cílem této peněžní elity je vláda nad světem alias nový světový řád! Žádná oběť není tak velká aby jej zastavila. Úplně veřejně plánují kromě jiného, dle jejich názoru, nutnou redukci obyvatel naší planety.

Michael Morris vysvětluje neobyčejně jednoduchým a srozumitelným stylem fungování bankovního a finančního systému, jak a proč vzniká inflace a jak se ji dá zabránit.

Kromě toho píše jmenovitě o lidech v pozadí, kdo vlastně, včetně nejrůznějších politiků a medií, řídí náš svět. Pochopí-li to někdo v celistvosti, otevřou se mu/jí okamžitě oči!

"Již více než dvě stě let kolabuje v pravidelných intervalech hospodářství, neboť to tak někdo plánuje a chce. Přesně naprogramovaný je i nadcházející burzovní krach - a ten je tu zanedlouho. Tento kolaps přeorganizuje peníze a tím i moc zdola nahoru... Znovu a znovu se necháme nachytat na stejný a starý trik jen proto, že pouze několik lidí chápe jak funguje náš globální finanční systém. Je tak komplikovaný, že mu jen sotva někdo rozumí a za tím je záměr. Ve skutečnosti je však velice jednoduchý!"

Autor odhaluje, tak jako nikdo před ním, propletení aktuálních firem nejmocnějších bankéřských rodin naší planety, koncept Mezinárodního měnového fondu o výživě obyvatelstva a alternativní řešení v hospodářské i sociální oblasti.

Napínavá, probouzející a top aktuální kniha!
Obsah

ÚVOD

1. ČÁST - HOSPODÁŘSTVÍ A PENÍZE
Velká krize
Záchranné balíčky
Co to vlastně jsou peníze
Dějiny peněz
Papírové peníze
Zlatý standard
Depozitní peníze
inflace
Hyperinflace
Zlato
Banky
Centrální banky
BIZ
IWF
Dějiny dolaru
Federal Reserve Act
Dolar jako hlavní světová měna
Bretton Woods
Rozpad brettonwoodského systému
Svobodné Německo
Tajemné stříbro
Manipulace s cenami stříbra
Manipulace s cenami zlata
Euro
Kdo nám vnutil Euro?
Shrnutí

2. ČÁST - MUŽI V POZADÍ
Ilumináti
Černá šlechta
Výbor 300
Kulatý stůl
CFR
Skull & Bones
Římský klub
Skupina Bilderberg
Trilaterální komise
Rothschildové
Dějiny Rothschildů
Rothschildové dnes
Historie Rockefellerů
Rockefeller a 11. září
Gang z Jekyll Islandu

3. ČÁST - NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD
Světová měna
RFID čipy
Globální stát
Válka proti teroru
Dozor
Eugenika
Globální oteplování
Manipulace s počasím
Chemtrails - chemické stopy
Kontrola myšlení
Média
Věda
Výjimečný stav
Proč?

4. ČÁST - ALTERNATIVY
David proti Goliášovi
Zóna bez geneticky modifikovaných organismů
Občanská neposlušnost
Vzpoura proti bankám
NESARA
Válka iluminátů
Transition Towns
Komplementární měny
Morfogenetické pole
Shrnutí
Několik tipů

Zdroje a bibliografie
383 stran, vazba brožovaná, formát: 200x150 mm, vydáno 2012