Klíče k vesmíru (kniha + CD)

Channeling / Mayové, rok 2012 / Nakladatelství » Práh / Transformace vědomí / Autoři » Diana Cooper / Dostupnost: 7-14 dnů

cena:259,-
dostupnost: 7-14 dnů
Přístup k dávným tajemstvím s pomocí naladění na moc a moudrost univerza / Od autorky knihy 2012 a léta nadcházející / Uvnitř knihy je vlepeno CD "Zvukové klíče k vesmíru"

Diana Cooper, Kathy Crosswell - Klíče k vesmíru (kniha + CD) V této knize, která navazuje na úspěšný titul 2012 a léta nadcházející, nám autorky Diany Cooperové a Kathy Crosswellové předávají poznání, kterým disponovaly prastaré civilizace a kultury. Nabízejí nám duchovní a zvukové klíče, pomocí kterých se propojíme s vesmírem a dokážeme z něj čerpat pozitivní energii. Celkem jde o 50 klíčů:

A) 48 klíčů, která nám umožní, abyste odhalili tajemství dalších říší, jako jsou království zvířat, přírody, elementálů, rozmanitých archandělů a dalších andělských bytostí, vesmírných mistrů a centra moudrosti.

B) Dva Zlaté vesmírné klíče - Dutá Země a Sirius - které vám dovolí vyladit se na moudrost celého vesmíru.

Každý z 50 klíčů má svůj zvláštní tón, který si můžete poslechnout v přiloženém kompaktním disku - až je budete poslouchat, dojde ve vás k jejich aktivaci, čímž pomohou vám i planetě ke zvýšení vědomí.

Prosím, přečtěte si tuto knihu a aktivujte klíče, abyste z toho měli prospěch vy, celá tato planeta a tento vesmír jako celek. Tak jsou tyto klíče důležité!

264 stran, vazba brožovaná, formát: 210x140 mm, vydáno 2012