Jak odhalit tajemství geopatogenních zón

Člověk a příroda / Nakladatelství » Eminent / Parapsychologie / Autoři » Evžen Andres / Autoři » Václav Vokolek / Na pomezí vědy

nedostupné
titul je vyprodaný
Účinky geologického podloží na zdraví lidí

Jak odhalit tajemství geopatogenních zón V dnešní době, plné automobilů a elektroniky, na nás stále citelněji doléhá absence prazákladního propojení člověk-Země. Jsme permanentně zahrnování informacemi o ekologických, společenských či kosmických vlivech, ale o tom, jak zásadní vliv má na člověka a jeho zdraví sama Země, něco tušit teprve začínáme. Naši moudří předkové o tomto problému věděli daleko více: jasným důkazem je například čínská teorie i praxe vyhledávání tzv. dračích žil, které se právěm považují za nebezpečné zóny.

Problematikou působení Země na člověka se geofyzik a psychoenergetik Evžen Andres zabývá celý život. Během své bohaté praxe došel k jednoznačnému závěru:

Země a složení zemského podloží mají na lidské zdraví přímý a citelný dopad. Existují lokality - a není jich zrovna málo - jež jsou skutečně velmi nebezpečné.

Kniha seznamuje nejen s překvapivými a vpravdě šokujícími teoretickými úvahami, ale i s bezpočtem příkladů, v nichž hlavní roli hrají přírodní anomálie, radonové emanace, opakované havárie, chronická nespavost, únava či dokonce rakovina. Spoluautorem tohoto ojedinělého díla je spisovatel a publicista Václav Vokolek, který dokázal tématu vpravdě vědeckému vtisknout podobu zajímavé a poutavé četby.

224 stran, vazba vázaná, formát: 200x125 mm, vydáno 2002