Lenochova cesta k bohatství

Pozitivní myšlení / Autoři » Joe Karbo / Dostupnost: 1-6 dnů

cena:259,-
dostupnost: 1-6 dnů
Jak získat všechno na světě, co opravdu chcete

Joe Karbo - Lenochova cesta k bohatství Před jedenácti léty jsem byl víc než zbankrotovaný. Dlužil jsem 50 000 dolarů a má jediná aktiva byla moje žena a osm dětí. Žili jsme v podnájmu ve starém domě v bídné čtvrti, jezdil jsem pět let starým autem, které se rozpadalo, a na kontě v bance jsem možná měl pár set dolarů. Za měsíc poté, co jsem se začal řídit programem této knihy, se začaly dít věci - jemně řečeno. Vypracovali jsme plán, podle kterého jsme mohli zaplatit svoje dluhy - zabránili jsme, aby nás honili věřitelé! Začali jsme jezdit ve zbrusu novém Thunderbirdu, který nám daroval majitel autosalónu! Naše bankovní konto se zdesetinásobilo! To vše v prvních 30 dnech! A to byl jenom začátek!

Dnes bydlím v domě, který má hodnotu 250 000 dolarů. Vím to, protože jsem tak vysokou nabídku odmítl. Moje hypotéka je poloviční a důvod, proč jsem ji ještě nezaplatil je, že můj daňový poradce mi řekl, že bych byl blázen. Kancelář mám necelou míli od svého domu, přímo na pláži. Mám tak úžasný výhled, že většina lidí to komentuje slovy, že se diví, že vůbec nějakou práci udělám. Ale pracuji dost. Kolem šesti hodin denně, 8 nebo 9 měsíců v roce. Zbytek času trávíme na chatě v horách, kterou jsem koupil hotově za 30 000 dolarů. Mám dvě lodi a Cadillac. Vše zaplaceno. Máme akcie a cenné papíry, investice, hotovost v bance. Dále mám něco, co je k nezaplacení: čas věnovat se rodině.

Ukáži vám, jak se mi to podařilo - líným způsobem - tajemství, o které jsem se prozatím dělil jen s několika svými přáteli. Neříkám to, abych se vytahoval, ale abych vám dokázal, jak účinný je tento program, jestliže ho necháte působit. Říkám "necháte působit", protože jeho jedinou chybou je, že se zdá být příliš jednoduchý. Takže po vás nechci, abyste mu "věřili". Chci, abyste ho vyzkoušeli - a posoudili sami.

"Většina lidí pracuje tak tvrdě aby přežila, že ani nemá čas vydělávat peníze."

168 stran, vazba brožovaná, formát: 205x145 mm, vydáno 2003