Mise MM aneb Mesiáš přijde za sedm dní

Beletrie / Mayové, rok 2012 / Proroctví / Autoři » Miroslava Malaníková

nedostupné
titul je vyprodaný
Mise MM aneb Mesiáš přijde za sedm dní Příběh, který se zdá být pouhou fikcí, čerpá ze skutečných historických událostí na počátku našeho letopočtu a v průběhu prvního tisíciletí. Informace, které Mary nachází, jsou konfrontovány s všeobecně známými legendami, jež se staly náboženskými dogmaty. Autorka vkládá do příběhu svůj neobvyklý pohled na tuto tabuizovanou problematiku a vyzývá čtenáře k zamyšlení a hledání pravdy.

Do konce roku 2012 zbývá už necelých 14 dní. Prorokové všech dob zvěstovali "konec nám známého světa" na určité datum, 21.12.2012. Mary, pražská lékařka, pátrá právě v těchto dnech po původu paranormálního jevu na rodinné fotografii - bílého kruhového objektu s profilem obličeje pod ním. Obrací se proto na přítelkyni Miriam, která má v tomto oboru větší zkušenosti a spolu odhalí nejen totožnost "zjevení", ale i svoji totožnost v minulém životě. Mary se postupně seznamuje s okolnostmi, které ji v současném životě přiměly pátrat po svém "původu duše" a které ji mají dovést ke splnění úkolu, jenž se od ní očekává.

Při svém pátrání se mimo jiné i zabývá předpověďmi, kterými se nechal inspirovat i Karel IV., jenž nechal postavit Nové město Pražské po vzoru Jeruzaléma. Praha se má stát Novým Jeruzalémem, místem příchodu nového Spasitele. Spolu s Miriam nacházejí ve svém okolí další spřízněné "duše" - novodobé apoštoly a spolu s nimi hledají smysl své mise právě v těchto dnech.

Situace se zkomplikuje při zjištění, že Mary a její přátelé nejsou sami, kteří o misi vědí. Existuje skupina osob, jež si jejich "odhalení" nepřeje a Mary se svými přáteli čelí různým nebezpečným situacím.

218 stran, vazba vázaná, formát: 205x140 mm, vydáno 2011