Čtyři kroky k osobní síle

Nakladatelství » ANAG / Pozitivní myšlení / Transformace vědomí / Autoři » Denise Linn / Šťastný život / Dostupnost: 1-6 dnů

cena:237,-
dostupnost: 1-6 dnů
Jak léčit svou minulost a vytvářet pozitivní budoucnost

Denise Linn - Čtyři kroky k osobní síle Pokud bychom nevkládali ohromnou energii do popírání toho, kdo jsme, a do takových emocí, jako jsou deprese, utiskování a pochybování o sobě samých, náš život by byl neustálým objevováním radosti a dobré pohody. V této inspirující a novodobé knize vám uznávaná léčitelka a lektorka Denise Linn ukazuje na svém vlastním příběhu, stejně jako na moudrostech, které získala od domorodých kultur z celého světa, jak vyléčit vlastní minulost a vytvořit si naplňující budoucnost.

Kniha vás provede čtyřmi hlubokými akty osobní síly, které vám napomohou osvobodit se od negativ rodiny a od rodových zákonitostí. Ke změně struktury vaší osobní historie stačí pouze jediný zásadní průlom. Ten postupně posílí váš život, abyste pak mohli vyléčit vaše rodové kořeny - jak pro předchozí generace, tak i pro ty budoucí.

Tato kniha ukazuje, jak zvládnout postup sebeobjevení, abyste po této planetě mohli chodit s laskavostí a pohodou a zažívat při tom velkolepost vašeho života.

"Každý člověk, ať už jsou jeho životní osudy jakékoliv, může přispět k tomu, aby se svět stal pro budoucí generace lepším místem. Denise Linn v této knize představuje odvážné a vizionářské metody, které tvoří účinný plán pro pozitivní budoucnost." (Deepak Chopra)

216 stran, vazba brožovaná, formát: 213x135 mm, vydáno 2009