Moc a síla přesného záměru

Channeling / Nakladatelství » Pragma / Pozitivní myšlení / Šťastný život / Esther & Jerry Hicks

nedostupné
titul je vyprodaný
S předmluvou Louise L. Hay

Esther Hicks, Jerry Hicks - Moc a síla přesného záměrui Tato kniha Vedoucího okraje Esther a Jerryho Hicksových, která předkládá učení nefyzické bytosti Abraháma, je o tom, abychom se úmyslně zaměřovali pro cokoli, co v životě chceme, a přitom na naší cestě vyrovnávali naši energii a žili Umění umožňování. Ale je důležité si povšimnout, že vědomí potřeby vyrovnávat naši energii je mnohem významnějším než nastavení si cíle nebo zaměření se na konečné touhy. A z této velmi důležité přednosti vzešla tato práce.

Jak pochopíte a budete účinně trénovat procesy zde uvedené, nejenom že dosáhnete vašich cílů a vytoužených výsledků rychleji, ale budete se těšit z každého kroku na cestě, dokonce před jeho projevením.

Zjistíte, že prožívání vašeho života je pokračující cestou radosti, spíše než séríí dlouhých, suchých období mezi příležitostnými chvílemi dočasného uspokojení.
Ohlasy na knihu

"Mou modlitbou je, aby si každý přečetl Moc a sílu přesného záměru, knihu ryzí, léčivé síly a lásky, napsanou praktickým a srozumitelným způsobem. Abrahamova energie a slova vás uklidní, potěší, povedou a posílí." (Doreen Virtue, Ph.D.)

"Mistrovská učení od velkolepých mistrů vesmíru!" (Dr. Wayne W. Dyer)
304 stran, vazba paperback,. formát: 228x151 mm, vydáno 2009