Diagnostika karmy 2 (část druhá)

Karma / Zdraví / Autoři » S. N. Lazarev / Šťastný život / Dostupnost: 1-6 dnů

cena:269,-
dostupnost: 1-6 dnů
Čistá karma 2

S. N. Lazarev - Diagnostika karmy 2 (část druhá) Úspěchy oficiální medicíny jsou v současné době nesporné. Jedním z jejích hlavních úkolů je objevení nemoci v co nejčasnějším stadiu, což umožňuje lidi léčit mnohem efektivněji než dosud. Problémem medicíny však stejně jako dřív zůstává schopnost porozumět tomu, co je to nemoc, jaké jsou její příčiny a co je třeba podniknout pro to, aby nepropukla.

Podle východní medicíny je člověk především soustavou energetickou, která vstupuje do interakce s celým světem. Imunitní soustava souvisí s energetikou organismu a je na ní závislá. Diagnostika energetické soustavy a její ovlivňováni jsou v moderní medicíně velmi perspektivními oblastmi. Jsou tu však i jiné faktory, na nichž je fyzický stav organismu závislý.

Člověk nemá jen fyzickou schránku, ale i schránku pole. Zatímco pro fyzickou schránku jsou rozhodující prostorové charakteristiky, schránka pole je určována dimenzemi času. Fyzické tělo je zasazeno do prostoru, kdežto pole existuje v čase. Když konáme nějaké činy, když realizujeme myšlenky a emoce ve fyzické rovině, ovlivňujeme i své časové tělo. Jednoduše řečeno: svým chováním a svými pocity určujeme svou budoucnost. Názor člověka na svět a jeho emoce ovlivňují jeho časové tělo výrazněji než fyzické úkony a činy. V tom spočívá mechanismus karmy, jehož přibližný popis lze najít ve stovkách knih. Budeme-li vycházet z právě uvedených předpokladů, pak má formování skutečného vnímání světa a emocí pro přežití člověka a rozvoj lidstva podstatně větší význam než veškeré úspěchy moderní medicíny. Tyto výzkumy umožňují sjednocovat vědomosti o člověku v jednotnou soustavu a zároveň tak rozmnožují a objasňují perspektivy budoucnosti.

Obsah:

Úvod
Čas a prostor
Jiné světy
Prostředníci
Dvojníci
Budoucnost
Příští děti
Tíhnutí
Pozemské modly
Vzestup na třetí úroveň pozemskosti
Modla schopností
Modla moudrosti
Modla osudu
Modla duchovního otce
Image
Pýcha a hrdost
Sebezhouba
Žárlivost
Smilstvo
Rakovina
Peníze
Vinařství
Zvířata
Divadlo a umění
Práce se skupinami
Rusko a lidstvo
Obrana duchovních a materiálních hodnot
Současné metody působení na člověka
Budoucnost energetiky
Nejnovější informace
Nejnovější výzkumy
Závěr

238 stran, vazba brožovaná, formát: 200x130 mm, vydáno 2010